The Gemini Man / İkizler Projesi: ilk fragman!

Dial M for Movie ilk izlenimi:

Filmle ilgili heyecan duymamızı sağlayan ilk faktör elbette yönetmen Ang Lee. Taking Woodstock‘dan tutun da Hulk‘a, “yemek üçlemesi” gibi son derece ilginç bir projeden Sense and Sensibility gibi duygusal yönü ağır basan başarılı yorumlamalara dek yönetmenlik koltuğunda inanılmaz bir çeşitlilik göstermiş olan bu yönetmen dikkatimizi çekmeye her zaman devam edecek.

Diğer bir faktörse elbette fragmandaki aksiyon dozu, bir sahnede Paris’teki yeraltı mezarları gözümüze ilişti (Les Catacombes), o nedenle çekimlerin yapıldığı mekanlar da bizi şaşırtacak gibi görünüyor. Takipteyiz!

Gösterim Tarihi: 11 Ekim 2019

Dağıtımcı şirket:

UIP Türkiye – United International Pictures

BASIN BÜLTENİ

İKİZLER PROJESİ, OSCAR® ÖDÜLLÜ, VİZYONER YÖNETMEN ANG LEE İLE OSCAR® ADAYI WILL SMITH’DEN GELİYOR!

İKİZLER PROJESİNİN TÜRKÇE ALT YAZILI İLK FRAGMANI VE GÖRSELLERİ YAYINLANDI

“Bu hikâye, sinemada bizim bildiğimiz şekilde anlatılabilecek bir hikâye değil. Fakat muhteşem ve yeni dijital teknoloji sayesinde sadece genç ve yaşlı Will Smith’i beyaz perdede bir arada görmekle kalmıyoruz aynı zamanda hikâyeyi de çok yoğun bir şekilde deneyimleyebiliyoruz. Yeni dijital sinemanın bize sunduğu sınırları deneyimleyebilmek ve test edebilmek benim için büyük bir şans. Aynı şekilde biri çok hoş bir şekilde sofistike, diğeri son derece samimi olan iki Will Smith’le bir arada çalışabilmek de ayrı bir şans. Bana göre bu, Will’in en iyi performansı ve ikisi bir araya geldiğinde gerçekten büyüleyici bir şey ortaya çıkıyor. Dahası ekibin sinematografi, sanat departmanı ve görsel efektler arasında yeni bir estetik yaratma konusundaki büyük çabası ve teknik yeteneği de hem ilham verici hem de memnun ediciydi. Bu filmin tüm dünyada izleyicilere yeni bir teatral sinema deneyimi sunmasını umuyorum.” 

– Ang Lee, İKİZLER PROJESİ Yönetmeni

“Yapımındaki duygusal ve fiziksel zorluklar açısından bu film, kariyerimdeki en çok çaba isteyen film oldu. Ang, izleyiciye sinema salonunda başka bir yerde ulaşamayacağınız bir deneyim sunmak için sınırları zorluyor. Bu sadece bir aksiyon filmi değil, aynı zamanda birinin genç benliğinin yaşlı benliğine öğretebileceklerinin keşfi. Ben şu anda 50 yaşındayım ve bu filmde 23 yaşındaki genç halime dönüşmemin ironisi şu; 23 yaşındaki halim, bu deneyimi yaşamaya ya da bu rolü canlandırmaya hazır olmazdı. Bu hikâyenin, daha önce hiç görülmemiş sinema ustalığı, incelikli, bağ kurulabilir karakterler ve yeni düzey aksiyon açısından herkese bir şeyler sunacağını umuyoruz.”

– Will Smith, İKİZLER PROJESİ Oyuncusu

11 EKİM 2019’DA SİNEMALARDA!

ÖZET:

İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor. Filmin yönetmeni, Oscar ödüllü film yapımcısı Ang Lee. Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor. Filmde ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong rol alıyor.

YÖNETMEN:

Ang Lee

SENARYO:

David Benioff, Billy Ray ve Darren Lemke

HİKAYE:

Darren Lemke ve David Benioff 

YAPIMCILAR:

Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger 

İDARİ YAPIMCILAR:

Chad Oman, Mike Stenson, Guo Guangchang, Brian Bell ve Don Murphy 

OYUNCULAR:

Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong

Facebook: www.facebook.com/UIPTurkiye

Twitter: www.twitter.com/UIPTurkiye

Instagram: www.instagram.com/uipturkiye

Bir Cevap Yazın